MAX465H220PATR
MAX465H220PATR
149 700  Forint
Kategória: Divat, ruházat, ékszer
Honlap: Részletek...
PP, polypropilen ütésálló törésálló vízálló Külső méretek: 502 x 422 x 267 mm Belső méretek: 465 x 335 x 220 mm Fedél + test mélység: 40 + 180 mm Súly: 7,10 kg Térfogat: 34,27 l Vízzáró tömítés a fedél körül Automatikus nyomásmentesítő szelep Egymásra rakható reteszelő rendszer Vastag testanyag Test: polipropilén kopolimer Előállítás: Fröccsöntött Hőtűrés: -30 / 90 °C
Kép nélküli hirdetés
Aktiválás ideje: 2026-04-23 02:00:00
Lejárat ideje: 2026-05-21
Apróhirdetésingyen.hu
Aprók szűrése
Kategória
  • Minden kategória
  • Baba-mama
  • Divat, ruházat, ékszer
  • Élelmiszer, háztartás
  • Gépjármű, alkatrész
  • Ingatlan keres, kínál, albérlet
  • Lakás, otthon, kert, barkács
  • Mezőgazdaság, állatartás
  • Munka, állás
  • Műszaki cikkek
  • Szabadidő, sport
  • Szépség, egészség
  • Szolgáltatás, szervíz
  • Vegyes, bazár
  • Vendéglátás
  • Virág, ajándék
Megyék
  • Minden megye
  • Bács-Kiskun
  • Baranya
  • Békés
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Budapest
  • Csongrád
  • Fejér
  • Győr-Moson-Sopron
  • Hajdú-Bihar
  • Heves
  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • Komárom-Esztergom
  • Nógrád
  • Országos
  • Pest
  • Semmi
  • Somogy
  • Szabolcs-Szatmár-Ber
  • Tolna
  • Vas
  • Veszprém
  • Zala
Rólunk
Vicces pólók
  • Vicces pólók
  • ss
További apróhirdetési oldalak
  • Szigetvári - apró
  • Barcsi - apróhirdetések
  • DdAprók - apróhirdetés ingyen
  • Budapest apró - Ingyenes apróhirdetések
  • Aprólapom - Ingyenes apróhirdetések
  • Pécsi - apróhirdetések
  • Baranyai - apróhirdetések
  • Ingatlan ABC - ingatlanhirdetési portál
  • Bajai - apróhirdetések ingyen
  • AproTuti - apróhirdetések
  • Siklósi - apró
Hirdetés
DdAprók apróhirdetés ingyen
PP, polypropilen ütésálló törésálló vízálló Külső méretek: 502 x 422 x 267 mm Belső méret... - Divat, ruházat, ékszer - ingyenes apróhirdetések